Кандидатите за кметове 2015

Кандидатите за кметове 2015

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Благоевград

Атанас Камбитов, ГЕРБ

Милан Богдански, БСП

Калоян Ханджийски, РБ

Владимир Елезов,

коалиция ЕКИП-АБВ, НДСВ, ОБТ

Кирил Пецев, ДРП “Българска пролет”

Виктор Левунлиев, “Нова алтернатива”

Валери Смиленов, Зелена партия

Георги Ковачки, “Атака”

Банско

Георги Икономов, ГЕРБ

Александър Краваров,

коалиция “Заедно за община Банско” – ВМРО, ББЦ, ДСХ, “Атака”

Лазар Захов, РБ

Костадин Дурчов, БСП

Михаил Рахов, коалиция “Бъдеще

за община Банско” – БСД-НДСВ

Белица

Радослав Ревански, ДПС

Иван Богданов, ГЕРБ

Муса Палев, независим

Хасан Илан, НДПС

Иван Дюлгеров, АБВ

Гоце Делчев

Владимир Москов, БСП

Георги Андонов, ГЕРБ

Илия Шербетов, ВМРО-БНД

Гърмен

Ахмед Башев, ДПС

Минка Капитанова, коалиция

“Движение за просперитет

и сигурност на община Гърмен”

Борис Грозданов, коалиция

“Ново начало за община Гърмен”

Галип Мисирков, коалиция “Движение алтернатива за община Гърмен”

Сергей Младенов, ГЕРБ

Кресна

Илиян Кръстев, “За Кресна”

Антон Драчев,

Социалдемократическа партия

Атанас Махлелиев, ГЕРБ

Василка Драчева, РБ

Николай Георгиев,

коалиция “Обединени за Кресна”

Петрич

Димитър Бръчков, ГЕРБ

Вельо Илиев, коалиция “Роден край”

Георги Хаджимаргаритов, коалиция “Възраждане за община Петрич”

Тодор Янаков, АБВ

Разлог

Красимир Герчев, ГЕРБ

Иван Димитров, РБ

Благой Дункин, “Атака”

Димитър Захариев,

коалиция “Кауза Разлог

Пламен Ботев, коалиция БСП

и “Нова зора”

Георги Икономов, ВМРО

Сатовча

Пламен Поюков, ГЕРБ

Арбен Мименов, ДПС

Веселин Айвазов, АБВ

Сандански

Кирил Котев, ГЕРБ

Андон Тотев, независим

Андон Ризов, БСП

Яне Янев, РЗС

Живко Иванов, НФСБ

Христо Йорданов, партия “Зелените”

Илия Митов, коалиция “Обществен фронт за община Сандански”

Симитли

Апостол Апостолов, коалиция

“Бъдеще за община Симитли”

Струмяни

Емил Илиев, РБ

Ваня Илиева, ГЕРБ

Валентин Стойков,

“Движение 21”

Димитрина Николова, АБВ – НДСВ

Борис Цомпов, БСП

Хаджидимово

Лазар Папазов, ГЕРБ

Людмил Терзиев, коалиция

“Бъдеще за община Хаджидимово”

Якоруда

Нуредин Кафелов, ДПС

Ваня Гатдерова, ГЕРБ

Мехмед Абди Молласали,

коалиция “Промяна”

Мехмедалия Удев, РБ

ОБЛАСТ БУРГАС

Бургас

Димитър Николов, ГЕРБ

Бойко Миразчийски, НФСБ

Евгений Мосинов, БСП

Милчо Добрев,

Движение “Напред България”

Камен Сейменлийски,

“Коалиция АБВ за Бургас“

Нела Иванова, “Глас народен”

Андреан Георгиев,

Движение демократично действие

Иван Иванов, “Атака”

Сергей Елфимов, “Българската пролет”

Георги Желязков,

Национална републиканска партия

Цветан Харизано, “Нова алтернатива”

Айтос

Васил Едрев, ГЕРБ

Севим Али, ДПС

Рада Стоянова, движение

“Напред България”

Диан Тодоров, НФСБ

Стоян Колев, РБ

Андрей Андреев, БСП

Карнобат

Владимир Крумов, ГЕРБ

Георги Георгиев, НФСБ

Георги Димитров,

местна коалиция “Левицата”

Тодор Байчев, БСП

Димитър Иванов, “Българска пролет”

Несебър

Златко Димитров, ГЕРБ

Николай Димитров,

инициативен комитет

Александър Александров, НФСБ

Георги Манолов, местна коалиция ЗОРА

Руен

Димитър Марчев, НФСБ

Марийка Петрова, БСП

Вежди Орманов, независима

коалиция за община Руен

Исмаил Осман, ДПС

Царево

Георги Лапчев, ГЕРБ

Станислав Добрев, “Народен съюз”

Петко Арнаудов, БСП

Дико Диков, НФСБ

Рафаил Елевтеров, АБВ

Средец

Иван Жабов, ГЕРБ

Надежда Палова,

“Демократически форум”

Янко Германов, БСП

Живко Гърков, НФСБ,

Средна европейска класа (СЕК)

Ненчо Ненчев, АБВ

Поморие

Иван Алексиев, ГЕРБ

Никодим Стоянов, БСП

Янчо Славов, инициативен комитет

Даниела Радева, НФСБ

Калоян Недялков, “Движение 21”

Сунгурларе

Мариян Чолаков, НФСБ

Георги Кенов, БДЦ

Ирена Водева, ГЕРБ

Тинко Димитров,

инициативен комитет

Васил Панделиев, ДПС

Камено

Стефан Бонев, БСП

Жельо Вардунски,

независим, подкрепен

от ГЕРБ и Реформаторски блок

Васил Тодоров, ДПС

Иван Кузманов, НФСБ

Малко Търново

Илиян Янчев, ГЕРБ

Мильо Бараков, НФСБ

Тодор Жеков, СЕК

Приморско

Димитър Германов, ГЕРБ

Лиляна Димова, БСП

Здравко Василев, Земеделски

съюз “Ал. Стамболийски”

Янко Томов, БСДП

Миглена Барцулева,

Синята коалиция за Приморско

Димитър Димитров,

коалиция “Заедно за Приморско”

Созопол

Панайот Рейзи, ГЕРБ

Тихомир Янакиев, БСП

ОБЛАСТ ВАРНА

Варна

Иван Портних, ГЕРБ

Радостин Морфов, “Българска пролет”

Миглена Темелкова-Бакалова, АБВ

Кирил Йорданов, Инициативен комитет “Кирил Йорданов – кметът на Варна”

Данаил Папазов, Инициативен

комитет “Живот за Варна”

Анелия Клисарова, Сдружение “Търсете жената”, подкрепена от БСП

Димитър Карбов, НФСБ

Костадин Костадинов, коалиция “Варна”

Младен Младенов,

Национална републиканска партия

Чавдар Трифонов, “Реформатори

и патриоти – решението за Варна”

Вълчи дол

Тошко Янев, ГЕРБ

Мерткан Ибрямов, ДПС

Маргаритка Димитрова, “Движение 21”

Тодор Тодоров,

“Българска радикална левица”

Пенка Йорданова, инициативен комитет

Катя Кръстева, НФСБ

Йорданка Йорданова, БСП

Веселин Василев, “Заедно за Вълчи дол”

Девня

Атанас Кузев, АБВ

Ангел Йорданов, инициативен комитет

Лиляна Величкова, БСП

Васил Иванов, РБ

Свилен Шитов, ГЕРБ

Тодорка Кръстева, “Българска пролет”

Бяла

Димитър Петров,

Социалдемократическа партия

Стефка Христова, БСП

Анастас Трендафилов, ГЕРБ

Долни чифлик

Борислав Натов, БСП

Стефчо Стоянов,“ Алтернатива

за развитие на Долни чифлик”

Славчо Табаков, НФСБ

Красимира Анастасова, ГЕРБ

Аврен

Емануил Манолов, ГЕРБ

Красимир Тодоров, “За общината”

Тодорка Коларова, БСП

Свилен Радев, “Шанс за община Аврен”

Дългопол

Хюсеин Ибов, ДПС

Красен Железов, БСП

Георги Киров, “Глас народен”

Николай Христов, ГЕРБ

Маринка Иванова, “Всички за долината”

Ветрино

Георги Андреев, БСП

Милко Стефанов, НФСБ

Милен Георгиев,

местна коалиция

Димитър Димитров, ГЕРБ

Провадия

Ивайло Илиев, “Провадия днес”

Филчо Филев, БСП

Димитър Иванов, АБВ

Христо Гичев, НФСБ

Йордан Михалев, “Народен съюз”

Борис Борисов, “Българска пролет”

Хюсеин Адем, ДПС

Дияна Агностева, ГЕРБ

Аксаково

Галина Никова, “Нова алтернатива”

Тинко Демирев, БСП

Димитър Минчев, НФСБ

Георги Георгиев, “Българска пролет”

Атанас Стоилов, ГЕРБ

ОБЛАСТ ВИДИН

Видин

Огнян Ценков, ГЕРБ

Людмил Димитров, БСП

Георги Георгиев, ДПС

Венцислав Станев, АБВ

Станислав Станчев, НФСБ

Борислав Василев, ЕНП

Герго Гергов, инициативен комитет

Момчил Станков, Местна коалиция

“Надежда” (РБ, БДЦ, Народен съюз)

Росица Кирова, местна коалиция

“Единни за промяна”

(Екогласност, ВМРО, “Движение 21”)

Богдан Гешев,

Социалдемократическа партия

Цветан Георгиев, движение

“Демократично действие”-ДЗ

Белоградчик

Борис Николов, коалиция “Продължаваме заедно” (БСП, АБВ, “Народен съюз”)

Мирослава Димитрова, ГЕРБ

Соня Димитрова,

местна коалиция “Надежда”

Ирена Венкова, РЗС

Димитър Тонев, РБ

Бойница

Анета Генчева, ГЕРБ

Стойчо Бальов, БСП

Петър Иванов, АБВ

Брегово

Милчо Лалов, БСП

Ивайло Гюров, местна коалиция

(ГЕРБ, РБ, АБВ, БДЦ, НФСБ)

Грамада

Венцислав Тодоров, “Атака”

Иван Иванов, БСП

Ангел Ангелов, АБВ

Милчо Башев, НФСБ

Николай Гергов, местна

коалиция “Бъдеще за Грамада“

(РБ, БДЦ, НДСВ, “Народен съюз”)

Веса Микова,

“Българска социалдемокрация”

Николай Иванов, ГЕРБ

Димово

Росен Караджов, ДПС

Галина Иванова, НФСБ

Добромир Тодоров, БСП

Иван Хартарски, РБ

Лозан Лозанов, ГЕРБ

Светослав Славчев,

“Обединена България”

Валери Велков, “Народен съюз”

Кула

Владимир Владимиров, ГЕРБ

Николай Ненов, БСП

Елеонора Микова, РБ

Николай Петков,

местна коалиция “Надежда”

Макреш

Веселин Велков,

местна коалиция “Надежда”

Борис Кръстев, “Атака”

Иван Каменов, БСП

Ивета Иванова, ДПС

Красимир Кръстев, ГЕРБ

Ново село

Антоанетка Станева, БСП

Мирослав Огнянов, ДПС

Борислав Крумов,

инициативен комитет

Лидия Микова,

местна коалиция “Надежда”

Георги Стоенелов, инициативен комитет

Ружинци

Александър Александров, ГЕРБ

Атанас Атанасов, “Атака”

Димитринка Гергова,

местна коалиция “Надежда”

Венцислав Ванков, БСП

Чупрене

Мария Тодорова, ГЕРБ

Ваньо Костин, коалиция “За Чупрене” (БСП, АБВ, ДПС, ЗС “Ал. Стамболийски”, движение “Напред България”)

Анжело Добричов,

местна коалиция “Надежда”

ОБЛАСТ ВРАЦА

Враца

Николай Иванов, инициативен

комитет, подкрепен от БСП

Калин Каменов, ГЕРБ

Славей Григоров, АБВ

Борислав Банчев, Либерален алианс

Здравко Златев, РБ

Красимир Богданов, ВМРО

Борован

Петър Цветковски, БСП

Петьо Гацински, ВМРО

Цезар Пенчев, ГЕРБ

Десислава Тодорова, коалиция

“Заедно за бъдещето на Борован”

Димитър Митев, АБВ

Мездра

Ивайло Тодоров, ГЕРБ

Генади Събков, БСП

Николинка Кътовска, АБВ

Георги Валентинов, “Народен съюз”

Ивайло Костов, СПБП

Петромир Хаджийски,

“Българска социалдемокрация”

Грациела Борисова, независим

Манол Манолов, Либерален алианс

Преслав Христов, “Зелените”

Стефан Стефанов, коалиция ДОМ

Бяла Слатина

Иво Цветков, ГЕРБ

Венцислав Василев, БСП

Борислав Попов, АБВ

Касъм Касъмов, ДПС

Милко Симеонов, коалиция

“Заедно за община Бяла Слатина”

Иван Вутев, ВМРО-БНД

Борис Евтимов, “Атака”

Данаил Иванов, БДО

Никола Попов, СПБП

Евгени Ангелов, РБ

Ирена Митева, БДЦ

Козлодуй

Маринела Николова, ГЕРБ

Борислав Борисов, БСП+АБВ

Валери Балиев,

“Българска социалдемокрация”

Михаил Стоянов,

проект “Промяна.БГ”(БДЦ)

Криводол

Петър Комитски, ГЕРБ

Иван Иванов, БСП

Петър Данчев, коалиция “Народен съюз”

Тошко Павлов, АБВ

Юри Кацарски, “Либерален алианс”

Христо Доков, РБ

Ангел Георгиев, БДЦ

Мизия

Виолин Крушовенски, НДСВ+РБ

Стоенчо Радойски, БДЦ

Тинко Савов, НФСБ

Христо Пировски, “Синьо единство”

Иван Иванов, “Атака”

Георги Хаджидризов, независим

Валя Берчева, ГЕРБ

Оряхово

Росен Добрев, ГЕРБ

Христо Иванов, БСП

Цецко Кривачков, БДЦ

Ива Иванова, НФСБ

Славчо Савов, “Атака”

Робертино Маринов, ВМРО

Асен Кирилов, ДПС

Роман

Тихомир Вълчев, ГЕРБ

Красимир Петков, БСП

Валери Ролански, АБВ

Стефан Петков, “Движение 21”

Хайредин

Силвия Крумова, ГЕРБ

Радослав Стойков, БСП

Тодор Алексиев,

коалиция “Промяна и прогрес”

Бойко Стефанов, БДЦ

Петър Попов, ВМРО-БНД

Кирил Кирилов, “Никола Петков”

Борис Тодоров, “Обединени земеделци”

ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Велико Търново

Даниел Панов, ГЕРБ

Валентин Ламбев, БСП

Пламен Легкоступ,

МК “Патриотите – ВМРО”

Мирослав Трифонов, РБ

Драгош Методиев, АБВ

Стефан Михайлов, “Движение

Царевград за В. Търново“

Румен Димитров, “Нашият град”

Симеон Коев, “Българска пролет”

Горна Оряховица

Добромир Добрев, ГЕРБ

Никола Колев, “Коалиция

за възраждане на Г. Оряховица”

Йордан Михтиев, МК “Алтернатива

за Горна Оряховица”

Ангел Йорданов, БСП

Боряна Кирилова, МК “Националисти и патриоти, обединени за Горна Оряховица”

Людмила Илиева, РБ

Красимир Хаджидосев, НФСБ

Стефчо Алипиев, ДПС

Милен Минчев, БДЦ

Лясковец

Ивелина Гецова, ГЕРБ

Петър Зангов, БСП,

ЗС “Ал. Стамболийски”, АБВ, БДЦ

Сергей Добрев, МК “РБ-Лясковец”

Пламен Георгиев, “Народен съюз”

Павликени

Емануил Манолов, БСП

Мирослав Маринов, ГЕРБ

Иван Димитров,

движение “Социалдемократи”

Огнян Георгиев, “Атака”

Христо Пенчев, НФСБ

Радослав Розинов, ДПС

Даниела Добруджалиева, РБ

Стражица

Детелина Борисова, ГЕРБ

Илиян Маринов, АБВ

Румен Павлов, БСП,

Георги Бянов, “Демократично-либерален алианс за Стражица”

Свищов

Станислав Благов, “Коалиция за Свищов”

Кристиян Кирилов, ГЕРБ

Генчо Генчев, БСП

Бедри Алиев, ДПС

Татяна Георгиева,

МК “Обединение Промяна”

Полски Тръмбеш

Георги Чакъров, независим

Емил Енчев, ГЕРБ

Мастън Мастънов, ДПС

Елена

Дилян Млъзев, ГЕРБ

Сашо Топалов, БСП

Михаил Михалев, МК “Зов за Елена”

Стефан Стефанов, АБВ

Даниела Лаловска, ЕНП

Сухиндол

Пламен Чернев, независим

Димитър Гърбов, ГЕРБ

Иван Карагьозов, РБ

Златарица

Пенчо Чанев, ВМРО

Стефан Брънзелов, ГЕРБ

Стефан Коцев, АБВ

Марин Белалов, КПБ

Теодора Косеркова,

МК “Бъдеще за Златарица”

ОБЛАСТ ГАБРОВО

Габрово

Таня Христова, ГЕРБ

Лена Енева, МК“Алтернатива за Габрово”

Светлозар Тодоров, АБВ

Ивелин Райчев, НФСБ

Славчо Василев, “Глас народен”

Анета Русинова, “Българската пролет”

Татяна Няголова, “Народен съюз”

Пепа Сомлева, МК “Будно Габрово”

Пенчо Ботев, “Атака”

Севлиево

Иван Иванов, ГЕРБ

Йордан Стойков, МК “Избирам Севлиево”

Митко Гълъбов, “Българска пролет”

Радослава Мичева, “Атака”

Росен Цветков, ПФ

Недко Георгиев, “Народен съюз”

Тодор Ганчев, РБ

Иван Иванов – “Напред България”

Ердоан Узунов, ДПС

Нина Димитрова, АБВ

Дряново

Иван Николов, независим

Мирослав Семов,

независим, подкрепен от ГЕРБ

Стела Бояджиева, НФСБ

Румяна Станчева,

Българска социалдемокрация

Детелина Кьосова, АБВ

Венцеслав Зимпаров, МК ДДД – НДСВ

Трявна

Драгомир Николов, МК “Възрожденска Трявна”

Дончо Захариев, ГЕРБ

Силвия Кръстева,

“Патриоти за Трявна и Плачковци”

Людмил Бучев, МК “Промяна”

Звезделин Бъчваров,

МК “Пряка демокрация”

Ваня Колева, “Българска пролет”

Татяна Рачева, БСП

Добринка Манева, “Движение 21”

Живко Христов, “Зелените”

Стефан Петров,

Реформатори заедно за Трявна

ОБЛАСТ ДОБРИЧ

Добрич

Йордан Йорданов, РБ

Мая Димитрова, БСП

Детелина Николова, ГЕРБ

Лъчезар Петров, “Българска пролет”

Михаил Михов, “Глас народен”

Александър Александров,

Обединени земеделци

Атанас Атанасов, “Атака”

Милко Пенчев, АБВ

Неджля Амди-Ганева, ДПС

Ради Радев, ЕНП

Борислав Николов, Партия на зелените

Красимир Станков, НДСВ

Николай Нейчев,

комитет Български съюз “Добруджа”

Шабла

Райна Бърдарева,

Движение за социален хуманизъм

Георги Тодоров, БСП

Даниел Похомов, ЗС “Ал. Стамболийски”

Станимир Овчаров, АБВ

Мариян Жечев, ГЕРБ

Каварна

Галя Иванова, независима

Нина Ставрева, БСП

Валентина Марчева, НФСБ

Мима Василева, НДСВ и “Движение 21”

Красимир Кръстев, РЗС

Тома Томов, “Зелените”

Георги Йорданов, “Атака”

Веселин Влаев, ГЕРБ

Крушари

Злати Киров, БСП

Петранка Кръстева, ГЕРБ

Добри Стефанов, ДПС

Живко Чобанов, Коалиция “Земеделците”

Балчик

Николай Ангелов, независим

Красимир Михайлов, ГЕРБ

Павлин Павлов, АБВ

Тервел

Симеон Симеонов, ГЕРБ

Живко Георгиев, БСП

Златинка Ганчева, АБВ

Мариана Пасева, “За нов Тервел”

Юлиян Иванов, “Движение 21”

Сали Феим, РБ

Андрей Вълов, “Кан Тервел”

Венета Драганова, ЕНП

Община Добричка

Тошко Петков, БСП

Светослав Димитров, ГЕРБ

Димчо Димов, АБВ

Деньо Славов, “ВМРО-Българско

национално движение”

Дико Иванов, “Земеделци”

Кольо Колев, НФСБ

Живко Желязков, РБ

Генади Ганчев,

МК “Ново начало за Добричка”

Иван Мирчев, “Атака”

Иван Гушев, “Глас народен”

Гюлхан Вейсел, независим

Генерал Тошево

Валентин Димитров, БСП

Георги Русев, РБ

Ивайло Манушев, ГЕРБ

Коста Костов, “Земеделци и демократи”

Димчо Кръстев, “Атака”

Мария Димитрова, ВМРО

Айдин Реджебов, ДПС

Недко Марчев,

“Гражданско обединение за Тошево”

ОБЛАСТ КЪРДЖАЛИ

Кърджали

Георги Кючуков, БСП

Даниела Коджаманова, АБВ

Илия Илиев, ГЕРБ

Радослав Милев, РБ

Хасан Азис, ДПС

Ардино

Димитрина Александрова, БСП

Неждет Хабибов, РБ

Ресми Мурад, ДПС

Сабахаттин Мюмюн, ГЕРБ

Сабри Хаджиали,

Национална републиканска партия

Джебел

Бахри Юмер, ДПС

Ервин Хасан, ГЕРБ

Кирково

Бойка Арабаджиева, АБВ

Валентин Манев, “Народен съюз”

Венелин Башев, БСП

Назиф Юсеин, НДПС

Румен Младенов, ГЕРБ

Шинаси Сюлейманов, ДПС

Шукран Идриз, коалиция

“Бъдеще за Кирково”

Крумовград

Венета Добрева, ГЕРБ

Димитър Антонов, БСП

Себихан Мехмед, ДПС

Момчилград

Димитър Кадиев, ГЕРБ

Сабахатин Али,

коалиция “За Момчилград”

Сашка Тръпкова, БСП

Сунай Хасан, ДПС

Черноочене

Айдън Осман, ДПС

Леман Али, ГЕРБ

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Кюстендил

Петър Паунов, коалиция “Кюстендил”

Ангел Ангелов, АБВ

Младен Ризов, РЗС

Ясен Ангелов,

коалиция “Военно-патриотична листа”

Росен Георгиев, Български социалдемократи

Йордан Чипев, Българска Социалдемокрация

Владислав Лехчански, “Атака”

Иван Костов, “Движение 21”

Стоян Стоилов, БДЦ

Атанас Гергинов, коалиция “За промяна”

Дупница

Методи Чимев, ГЕРБ

Пламен Соколов, “Движение 21”

Славчо Павлов, РБ

Иван Ибришимов, независим

Костадин Костадинов,

коалиция “Съюз на десните сили”

Николай Чачов, НФСБ

Кирил Кирилов, ЕНП

Емил Христов, БДЦ

Йонко Гергов, Партия на зелените

Даниела Ушатова, АБВ

Атанас Янев, “Коалиция Дупница”

Любка Велинова, “Атака”

Рила

Георги Кабзималски, ГЕРБ

Владимир Владимиров, БСП

Сотир Попангелов, АБВ

Стефан Пешев,

“Бъдеще за Рила – ВМРО И БДЦ”

Любомир Димитров, Нова алтернатива

Сапарева баня

Елка Шопова, коалиция “Алианс либерали и демократи за Сапарева баня”

Марияна Мутафчийска,

Нова алтернатива

Калин Гелев, ГЕРБ

Славчо Коларски, независим

Невестино

Милчо Кирилов, ГЕРБ

Йордан Сотиров, коалиция “Алианс

либерали и демократи за Невестино”

Петър Миланов, РЗС

Димитър Стаменков, независим

Трекляно

Митко Димов, РБ

Йордан Крумов, АБВ

Ани Симеонова, ГЕРБ

Радко Петрунов, БСП

Бобов дол

Любен Станчев, РБ

Мая Спасова, ГЕРБ

Албена Симеонова, АБВ

Петър Василев, НФСБ

Орлин Делибалтов,

“Коалиция за община Бобов дол”

Йорданка Каленичкова, БСП

Елза Величкова, БДЦ

Бобошево

Гергана Виделова, ГЕРБ

Райчо Цветин, “Атака”

Венцислав Цветин, независим

Никола Караджов, АБВ

Стефан Тачев, РБ

Крум Маринов, БСП

Кочериново

Румен Янакиев, ГЕРБ

Васил Борисов, АБВ

Йордан Татарски, независим

Иван Минков, независим

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Ловеч

Минчо Казанджиев, БСП

Корнелия Маринова, ГЕРБ

Ертан Хасан, ДПС

Георги Митев, Реформаторски блок

Кирил Гумнеров,

коалиция “Избор за Ловеч”

Иван Първанов, “Нова алтернатива”

Николай Начев, “Народен съюз”

Кирил Колев, “Атака”

Росен Костов, “Глас народен”

Летница

Красимир Джонев, БСП

Татяна Моврадинова, ГЕРБ

Угърчин

Валентин Вълчев, независим

Станимир Йотов, ГЕРБ

Троян

Донка Михайлова, БСП

Димитър Шишков, ГЕРБ

Венелин Ангелов,

коалиция “Избор за Троян”

Даниел Сираков, ВМРО

Захари Велев, ДПС

Марин Вачевски, “Напред България”

Лидия Кирилова, “Атака”

Митко Нанковски, “Нова алтернатива”

Тетевен

Милен Милев, “Народен съюз”

Мадлена Бояджиева, ГЕРБ

Цецка Димитрова, БСП

Николай Павлов,

коалиция “За община Тетевен”

Нако Наков,

Социалдемократическа партия

Страхил Димчев, ДПС

Марин Нинов,

Българска социалдемокрация

Априлци

Иван Пиров,

Движение демократично действие

Младен Пелов,

коалиция “Обединение Априлци”

Иван Чофралигов,

коалиция “Бъдеще за Априлци”

Петко Павлов, БДЦ

Станислава Нанкова, ГЕРБ

Златко Захариев, БСП

Луковит

Иван Грънчаров, ГЕРБ

Атанас Граждански, БСП

Христо Цветанов, РБ

Стойко Пелов, ВМРО

Андриан Йорданов, независим

Ябланица

Иван Цаков, “Заедно за Ябланица”

Валентина Николаева, ГЕРБ

Николай Нечев, ВМРО

Полина Йотова, “С грижа за Ябланица”

ОБЛАСТ МОНТАНА

Монтана

Златко Живков,

“Заедно за Монтана”, подкрепен от РБ

Дилян Димитров, ГЕРБ

Любомир Иванов, Синьо единство и ДПС

Людмил Антов, БДЦ

Камелия Трифонова,

“Лява промяна за Монтана”

Иванка Делева, “Бъдеще за Монтана”

Вършец

Иван Лазаров, ГЕРБ

Антоанета Коцина, РБ

Сашо Сълков, ЗС“Ал. Стамболийски”

Благовест Христов, АБВ

Захаринка Николова, НФСБ

Олга Яничкова, БСП

Берковица

Димитранка Каменова, ГЕРБ

Ванина Стоянова, “Заедно за Берковица

Елеонора Стоянова, “Атака”

Иван Иванов,“Единни за Берковица”

Евгени Иванов, БДЦ

Милчо Доцов, “С инж.

Милчо Доцов за хората от Берковица”

Лом

Пенка Пенкова, ГЕРБ

Владимир Теофилов, БСП

Пламен Цеков, “Движение 21”

Иво Иванов, РБ

Стефан Панталеев, “Народен съюз”

Борислав Борисов, “Единство”

Вълчедръм

Иван Барзин, ЗС “Ал. Стамболийски”

Румен Първин, ГЕРБ

Лъчезар Лазаров, “Атака”

Бранимир Видин, “Народен съюз”

Чипровци

Пламен Петков, ГЕРБ

Анатоли Първанов, “Народен съюз”

Юли Цветков, “За Чипровци”

Захрин Замфиров, ЗС “Ал. Стамболийски”

Антоанета Костова, БСП

Ели Костадинова, РЗС

Бойчиновци

Огнян Андреев, “Атака”

Светлин Сретениев, ГЕРБ

Тодор Тодоров, АБВ

Десилва Денков, “Глас народен”

Михаил Михайлов, БСП

Петя Първанова, РЗС

Галина Здравкова, “Движение 21”

Славей Костадинов, “Народен съюз”

Брусарци

Наташа Младенова, ГЕРБ

Юлия Каменова,

“Заедно за община Брусарци”

Бойка Христова, БСП

Миглена Григорова, Обединена България

Деми Димитров, АБВ

ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК

Пазарджик

Тодор Попов, независим

Найден Шопов, ГЕРБ

Стоян Парпулов, БСП

Благо Солов, коалиция

“Благо Солов – съюз за Пазарджик”

Тодор Попов,

Движение за европейска интеграция

Цанко Бангьозов, “Атака”

Трендафил Величков, АБВ

Малина Златева, РБ

Мирослав Василев, Нова алтернатива

Велинград

Иван Лебанов, независим

Костадин Коев, ГЕРБ

Венко Балтаджиев, АБВ

Атанас Водев, Нова алтернатива

Антон Русинов, “Атака”

Ангел Манолов, независим

Панагюрище

Никола Белишки, ГЕРБ

Петър Каменски, БСП

Пламен Търкаланов, РБ

Стоян Байряков, Обединени земеделци

Септември

Марин Рачев, ГЕРБ

Сергей Стойнов, БСП

Петър Бошев, МК “Петър Бошев”

Димитър Джамов, “Напред България”

Николай Йовчев, МК “Загорово 2015”

Николай Пашев,

Българска социалдемокрация

Анета Кечева, “Народен съюз”

Пещера

Николай Зайчев, ГЕРБ

Йордан Младенов, БСП

Стелиян Варсанов,

МК “Стелиян Варсанов за Пещера”

Иван Димитров, “Атака“

Стефан Балабанов, ВМРО

Димитър Батаклиев, РБ

Петър Хамамджиев,

МК “Бъдеще за Пещера”

Димитър Бойков, Нова алтернатива

Рамадан Абазов, “Щит”

Батак

Петър Паунов, БСП

Атанас Коларов, ГЕРБ

Илия Манолев, РБ

Васил Ненов, РЗС

Горан Герджиков, “Движение 21”

Белово

Костадин Варев, “Народен съюз”

Стойко Стефанов, БСП

Васил Савов, ГЕРБ

Валери Спасов, АБВ

Ракитово

Любомир Петков, ГЕРБ

Димитър Андонов, РБ

Ани Тупарова, НФСБ

Петър Просеников, “Атака”

Костадин Холянов, ПК “Екогласност”

Димитър Топалов, “Евророма”

Сърница

Неби Бозов, ДПС

Гюрсел Мусов, БСП

Аки Пехлеван, ГЕРБ

Кемал Байрактар, “Нова алтернатива”

Стрелча

Иван Евстатиев, БСП

Васил Цветков, ГЕРБ

Стойно Чанов, АБВ

Дело Филипов, “Атака”

Димитър Кунчев, независим

Лесичово

Серьожа Лазаров, ГЕРБ

Райна Мантарова, БСП

Нина Колчакова, МК “Атака”,

“Обединени земеделци”, СДП”

Кръстан Пунтев, ЗС “Ал. Стамболийски”

Благо Ангелов, РЗС

Брацигово

Петко Петков, ГЕРБ

Мария Мадарова, независима

Борис Малинов, МК “Патриотечен

блок и Обединени земеделци”

Илия Калинов, БСДП

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Перник

Вяр Церовска, ГЕРБ

Димитър Колев, коалиция “Народен съюз – ВМРО – Патриотично обединение”

Ерик Рангелов, БСП

Петър Трендафилов, коалиция “Български социалдемократи, Партия на зелените”

Катя Иванова, ББЦ

Петър Симов,

Национална републиканска партия

Мария Иванова, коалиция

“Реформатори и демократи за Перник”

Вихрен Матев, ДЕОС

София Георгиева, Глас народен

Пламен Цветков, Български път”

11. Румен Ваташки, “Атака”

12. Петър Първанов, АБВ

Радомир

Пламен Алексиев, ГЕРБ

Владимир Тренев, “Нов български път”

Емил Крумов, “Зелените”

Илиян Илиев, коалиция

“Нашата община – Нашето бъдеще”

Силвия Мирчева, независим

Донка Ваташка, “Атака”

Димитър Владимиров,

коалиция “Република Радомир”

Калин Иванов, БДЦ

Александър Николов, НФСБ

Атанас Цвятков, ЗС “Ал. Стамболийски”

Петя Тодорова, АБВ

Трън

Станислав Николов, ГЕРБ

Крум Томов, РБ

Иван Искренов, БСП

Богомил Петров, “Атака”

Олег Тодоров,

коалиция “Трънчани за Трънско”

Земен

Димитър Сотиров, ГЕРБ

Стефан Апостолов, БСП

Брезник

Виолета Младенова, ГЕРБ

Венка Вацева, “Атака”

Иван Тинков, БСП

Стефан Христов, РБ

Десислава Стоилова, Нова алтернатива

Иванка Евтимова, АБВ

Тодорка Митова, РЗС

Васил Узунов, независим

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Плевен

Красимир Атанасов,

партия “Български път”

Димитър Стойков, ГЕРБ

Георг Спартански,

независим, подкрепен от РБ

Антон Георгиев, коалиция

За промяна – БСП и ПК “Тракия”

Цветан Антов, АБВ

Христофор Дочев, “Глас народен”

Адриан Асенов, “Атака”

Вилислав Танов, “Движение 21”

Димчо Първанов,

Българска радикална левица

Биляна Велева, “Българска пролет”

Иван Нинов,

Социалдемократическа партия

Николай Маринов, НФСБ

Червен бряг

Георги Георгиев, ГЕРБ

Мирослав Михайлов, БСП

Данаил Вълов,

коалиция “Гражданско обединение

за развитие на община Червен бряг”

Цветозар Георгиев, “Българска пролет”

Правдолюба Маринова, НФСБ

Драгомир Якимов, “Атака”

Генади Цветков, ББЦ

Петьо Костов,

коалиция “За община Червен бряг”

Ася Рангелова, ДПС

Белене

Момчил Спасов, БСП

Милен Дулев,

коалиция “Бъдеще за община Белене”

Красимир Грунчев, АБВ

Димитър Муканов, “Атака”

Гулянци

Лъчезар Яков, БСП

Цецо Луканов, ГЕРБ

Маргарита Кирова, АБВ

Людмил Ангелов, “Движение 21”

Михаил Георгиев,

Патриоти за община Гулянци

Долна Митрополия

Поля Цоновска,

коалиция “Да за Долна Митрополия”

Александър Печеняков, БСП

Людмил Евтимов, “Патриоти и демократи

за община Долна Митрополия”

Злати Тодоров, “Нова зора”

Цветослав Христов, “Атака”

Делян Петков, “Българска пролет”

Митко Мотов, “Движение 21”

Долни Дъбник

Борислав Станимиров, коалиция “Заедно за община Долни Дъбник”, БСП и АБВ

Ангел Ангелов, ГЕРБ

Мирослав Методиев, “Напред, България”

Ивайло Христов, ВМРО-БНД

Северина Пенова, коалиция

“Работим за община Долни Дъбник”

Малинка Христова, “Атака”

Искър

Валентин Йорданов, БСП,

коалиция “Бъдеще за община Искър”

Илияна Йончева, ГЕРБ

Ивайло Радоловски, РБ

Венцислав Мариновски, АБВ

Мариана Иванчовска, “Народен съюз”

Милен Велков,

Българско национално движение

Кнежа

Симеон Шарабански,

коалиция “За община Кнежа”

Бисерка Младжова, БСП

Илийчо Лачовски, ГЕРБ

Емил Пеновски, ЗС “Ал. Стамболийски”

Светослав Калейчев,

Българска демократическа общност

Борислав Цанковски, коалиция “Демократи, патриоти и социалисти за Кнежа”

Левски

Любка Александрова, БСП

Дочко Дочев, ГЕРБ

Яна Конова, АБВ

Христинка Стефанова, НФСБ

Емил Михайлов, “Българска пролет”

Георги Караджов, коалиция “Бъдеще”

Сашо Начев, ЗС “Ал. Стамболийски”

Никопол

Емил Бебенов, БСП

Валерий Желязков, ГЕРБ

Любомир Мачев, АБВ

Ахмед Ахмедов, ДПС

Иво Трифонов,

“Патриоти за община Никопол”

Пордим

Илиян Александров, БСП

Детелин Василев, ГЕРБ

Емилия Ганчева, АБВ

Светлана Събева, РБ

ОБЛАСТ ПЛОВДИВ

Пловдив

Иван Тотев, ГЕРБ

Георги Гергов, БСП

Славчо Атанасов, ПФ

Здравко Димитров, коалиция “Здравко Димитров – Да решаваме заедно” и РБ

Дани Каназирева, “Съюз за Пловдив”

Петранка Владимирова,

“Обединени зелени”

Павел Шопов, “Атака”

Георги Илчев,

АБВ и “Български социалдемократи”

Венцислав Каймаканов, ДПС

Атанас Панчов, ББЦ

Яшар Асан, “Солидарност”

Христо Алексиев, “Нова алтернатива”

Илко Николов, “Пловдив утре”

Красимир Куцаров, “Глас Народен”

Ангел Чакъров,

“Движение за социален хуманизъм”

Никола Ранчев, “Българска пролет”

Асеновград

Силвия Хубенова, ГЕРБ

Йордан Андреев, ЗС “Ал. Стамболийски”

Недялко Рашков,

МК “Избираме Асеновград”

Ферди Кадир, ДПС

Паскал Терзиев, РБ

Фикрет Шабанов, “Солидарност”

Милко Милков, МК “Патриотичен фронт”

Емануил Иванов, “Атака”

Анатолий Врачев, “Движение 21”

Емил Караиванов, БСП и АБВ

Карлово

Пенка Башлийска,

“Нова алтернатива за Карлово”

Стефан Караиванов, НФСБ

Димитър Шивиков, независим

Теодор Шойлеков, ГЕРБ

Пламен Славов, БСП

Емил Кабаиванов, МК “Обединени

за нашата община” (РБ, ВМРО-БНД)

Цветелина Раленекова, “Евророма”

Родопи

Павел Гимишев, “Народен съюз”

Георги Ташев, “Обединени земеделци”

Георги Цанков, МК “ФОРОР – РБ,

ВМРО-БНД, ББЦ, НДСВ и ББЦ”

Галина Василева, НФСБ

Йордан Божков, “Новото време”

Атанас Кулин, “Нова алтернатива”

Пламен Спасов, ГЕРБ

Славка Диманова, “Атака”

Неази Таир, ДПС

Павел Михайлов, БСП

Владимир Маринов, АБВ

Марица

Пламен Петков, РБ

Цанко Динов, БДЦ

Иван Илиев, “Евророма”

Анастас Димитров, НФСБ

Георги Какалов,

МК “Патриоти за община “Марица”

Димитър Иванов,

МК “ГЕРБ-Обединени земеделци”

Николай Копринков, БСП

Хисаря

Коста Фърков, НФСБ

Велко Господинов, “Кауза България”

Илия Жилов, “Нова алтернатива”

Пенка Дойкова, Партия на зелените

Петър Терзийски, “Народен съюз”

Гатьо Султанов, МК “Промяна”

Иван Иванов, БДЦ

Иван Чавов, ЕНП

Димитър Кацарски, БСП

Пенка Ганева, ГЕРБ

Раковски

Йовко Кауков, АБВ

Иван Изамски, РБ

Мария Джатова, МК “Единство-патриоти, либерали, земеделци”

Георги Тотов, НФСБ

Павел Гуджеров, ГЕРБ

Йовко Патазов, БСП

Калояново

Кръстьо Кодошев, БСП

Петранка Арабаджийска,

МК “Заедно за Калояново”

Пламен Николов, НФСБ

Величка Василева, АБВ

Георги Георгиев, МК “РБ, БДЦ,

“Движение демократично действие”

Йонко Вангов, ГЕРБ

Лъки

Емил Хунев, БДЦ

Валентин Симеонов, ДПС

Илия Данчев, “Народен съюз”

Петър Велков, БСП

Илия Лицов, НФСБ

Пламен Райчев, ГЕРБ

ОБЛАСТ РУСЕ

Русе

Анатоли Казаков, “Зелените”

Божидар Йотов, БСП

Венцислав Ангелов, Национална републиканска партия

Володя Попов, “Българска социалдемокрация”

Галин Ганчев, РБ

Дауд Ибрям, ДПС

Искрен Веселинов, МК “ПАТРИОТИТЕ- ВМРО”

Камен Милков – МК “Нова алтернатива за Русе”

Мариян Димитров, МК “БЪДЕЩЕ ЗА РУСЕ”

Мирослав Славчев, “Атака”

Петър Христов Янков, “Българска пролет”

Пламен Стоилов, ГЕРБ

Стелиян Стефанов, АБВ

Христо Кирилов Попов, “Целокупна България”

Две могили

Байчо Георгиев, МК “Eдинни за община Две могили”

Мехмед Мехмедов, ДПС

Ивайло Иванов, БСП

Христина Ефтимова, ГЕРБ

Димитър Димитров, коалиция “Алтернатива на статуквото”, АБВ, Народен съюз, “Земеделски съюз”

Николай Христов, “Движение 21”

Божидар Борисов, “Нова алтернатива”

Борислав Вълчев, НФСБ

Бяла

Димитър Славов, ГЕРБ

Найден Найденов, АБВ

Георги Георгиев, НФСБ

Кольо Келерджиев, БСП

Веселин Балтаджиев, Национално движение за стабилност и възход

Айлян Карамехмедова, ДПС

Лъчезар Лунчев, “Атака”

Дамян Дамянов, Местна инициатива

Ветово

Димитър Денев, ГЕРБ

Мехмед Мехмед, ДПС

Петко Ахмаков, БДЦ

Георги Георгиев, МК “Бъдеще за всички”

Борово

Валентин Великов, ГЕРБ

Илия Кръстев, РБ

Венцислав Венков, НФСБ

Георги Георгиев, БСП

Ивелина Колева, АБВ

Силвия Гезмиш, ДПС

Емил Ушев, “Глас народен”

Сливо поле

Валентин Атанасов, ГЕРБ

Георги Големански, БСП

Левент Исмаилов, ДПС

Иваново

Георги Миланов, ГЕРБ

Петър Мънгов, “Атака”

Ивалинка Цанкова, БСП, АБВ Айгюле Бислинова, ДПС

Ценово

Петър Петров, ГЕРБ

Росен Миланов, БСП

Шафкет Раимов, ДПС

Владимир Калинов, МК АБВ, ВМРО, БНД

Пламен Цаков, “Атака”

ОБЛАСТ РАЗГРАД

Разград

Хасан Хасанов, ДПС

Божинел Христов, МК “Кауза Разград”

Теодор Ролев, независим, подкрепен от РБ

Александър Маринов, Национална радикална партия

Д-р Валентин Василев, ГЕРБ

Димитър Димитров, НФСБ

Д-р Бранимир Мичев, БДЦ

Хортензия Кънчева, Българска радикална левица

Денчо Бояджиев, независим, подкрепен от БСП

Севдалин Стоянов, “Български социалдемократи”

Кубрат

Милен Христов, АБВ

Гюнан Халил, ДПС

Бюрхан Мюзелифов, МК “Време за промяна”, “Българска нова демокрация”, “Обединена България”

Ремзи Халилов, независим

Милена Йорданова, БСП

Нина Цонева, РБ

Красимир Великов, ГЕРБ

Исперих

Виолета Тодорова, ГЕРБ

Бейсим Басри, ДПС

Бейсим Руфад, независим

Даниел Димитров, БСП

Лозница

Атанас Чопаков, ГЕРБ

Ахмед Ахмедов, “Обединена България”

Айхан Хашимов, ДПС

Муса Дурльов, БСП

Завет

Димитър Ковачев, БСП

Младен Чакъров, ГЕРБ

Ахтер Велиев, ДПС

Самуил

Аптула Аптула, ГЕРБ

Д-р Бейтула Сали, ДПС

Мустафа Мустафа, НДПС

Цар Калоян

Димчо Юнаков, “Атака”

Сали Салиев, независим

Исмаил Касабов, РБ

Найден Късов, БСП

Ангел Ангелов, ГЕРБ

Дауд Аляовлу, ДПС

ОБЛАСТ СИЛИСТРА

Силистра

Станислав Стойков, БСП

Д-р Юлиян Найденов, ГЕРБ

Ростислав Павлов, АБВ

Йордан Ковачев, НФСБ

Димчо Кьосев, “Атака”

Джанин Халил, ДПС

Милка Димитрова, МК “Спасение за Силистра”

Александър Сабанов, МК “Гражданско единство”

Алфатар

Марчо Узунски, МК “Заедно за Алфатар”

Златка Питакова, “Движение 21”

Живка Георгиева, АБВ

Елис Талят, ДПС

Иван Стайков, РБ

Минчо Минев, НФСБ

Нели Маринова, БСП

Янка Господинова, ГЕРБ

Главиница

Насуф Насуф, ДПС

Д-р Себахтин Халид, ГЕРБ

Хюсени Хамди, РБ

Данка Милчева, БСП

Дулово

Д-р Юксел Ахмед, независим, подкрепен от ГЕРБ

Маргарита Ранчева, БСП

Стойчо Андреев, ВМРО

Гюнер Ахмет, ДПС

Кайнарджа

Любен Сивев, ГЕРБ

Кольо Петков, БСП

Ситово

Галина Панайотова, НФСБ

Мариана Панова, ГЕРБ

Сезгин Алиибрям, ДПС

Янко Абушев, “Българска нова демокрация”

Николай Неделчев, БСП

Станчо Арсов, МК “Заедно за Промяната”

Тутракан

Ерчин Осман, ДПС

Данаил Николов, БСП

Д-р Димитър Стефанов, ГЕРБ

Сашо Войнов, АБВ

Велизар Минчев, НФСБ

ОБЛАСТ СЛИВЕН

Сливен

Стефан Радев, ГЕРБ

Кольо Милев, БСП

Мустафа Мустафов, ДПС

Йордан Лечков, Движение “Обединени региони”

Иван Петров, “Съюз за Сливен”

Даниел Петров, НС

Красимир Кръстев, “Движение 21”

Христо Григоров, АБВ

Николай Колев, “Напред, България”

Момчил Пантелеев, ВМРО-сдружение “Св. Георги Победоносец“

Димитър Димов, “Атака”

Доброслав Иванов, НФСБ

Иван Иванов, “Екогласност”

Мартин Славов, “Единни за Сливен”

Нова Загора

Станка Тачева-Йоргова, ЕНП-Нова алтернатива

Желязко Милев, “Напред, България”

Стоян Пенев, “Атака”

Пламен Леонов, “АБВ и Земеделци”

Николай Грозев, ГЕРБ

Стоян Стефанов, РБ

Пепа Беева, БСП

Сашо Стоянов, НФСБ

Котел

Коста Каранашев, ГЕРБ

Младен Русев, ДПС-НС

Стефан Джумалиев, АБВ

Владимир Маринов, БСП

Мариела Байкова, РБ

Твърдица

Иван Петров, НС

Минка Жабова, “Атака”

Иван Стойков, РБ

Иван Камбуров, БДЦ

Десислава Драганова, НФСБ

Атанас Атанасов, ГЕРБ

Салим Байрактар, ДПС

Ваня Колева, БСП

Милен Минев, “Движение 21”

Жени Иванова, “Българска пролет”

ОБЛАСТ СМОЛЯН

Смолян

Николай Мелемов, ГЕРБ

Ралица Данчева, “Атака”

Стефан Сабрутев, БСП

Салих Аршински, ДПС

Димитър Кисьов, “Глас народен”

Анастас Коджебашев, НФСБ

Димитър Трендафилов, АБВ

Николай Янакиев, ББЦ

Чепеларе

Костадин Пепеланов, Радикалдемократическа партия в България

Филип Делисивков, ДПС

Георги Костадинов, “Движение 21”

Недка Пакулева, НФСБ

Борислав Киряков, “Атака”

Георги Попов, “Нова алтернатива”

Тодор Бозуков, ГЕРБ

Славка Чакърова, РБ

Стоян Чорбаджийски, “Обединена България”

Пантелей Мемцов, БСП

Георги Пепеланов, АБВ

Доспат

Елин Радев, ГЕРБ

Евтим Мутафов, РБ

Пламен Айвазов, ДПС

Пламен Станоев, БСП

Борино

Мустафа Караахмед, ДПС

Октай Алиев, РБ

Джамал Асанов, ГЕРБ

Девин

Юлиян Семчев, “Обединени за Девин и общината”

Михаил Дамянов, “Коалиция за ново начало”

Красимир Даскалов, ГЕРБ

Иван Кечев, “Движение за европейска интеграция”

Здравко Василев, ДПС

Радко Радулов, РБ

Цветалин Пенков, “Обединени за общината”

Баните

Велин Фиданов, Коалиция за община Баните

Альоша Руженов, “Българска социалдемокрация”

Замфир Кискинов, “Движение 21”

Ферад Емин, ДПС

Димитър Дончев, РБ

Златан Мересев, “Социалдемократи”

Венцислав Николов, “Атака”

Милен Белчев, ГЕРБ

Севдалин Хъшинов, БСП

Златоград

Младен Чаушев, Българска социалдемокрация

Емил Хумчев, БСП

Митко Пинев, АБВ

Мирослав Янчев, ГЕРБ

Неделино

Любомир Славейков, “Патриоти за Неделино”

Стоян Беширов, Социалдемократическа партия

Деян Ръжев, РЗС

Здравко Дуганов, ЕНП

Боян Кехайов, независим

Бисера Хаджиева – Миланова, ГЕРБ

Христо Петров, БДЦ

Мадан

Евтим Савов, АБВ

Фахри Молайсенов, ДПС

Митко Петагов, РБ

Райчо Чилингиров, БСП

Веселин Атанасов, ГЕРБ

Рудозем

Веселин Михтарски, НФСБ

Румен Пехливанов, ДПС

Шукри Халилов, ГЕРБ

Ема Енева, РБ

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД

София

Йорданка Фандъкова, ГЕРБ

Иван Лозанов, Социалдемократическа партия

Альоша Аврамов, “Българска социалдемокрация”

Страхил Ангелов, “Напред България”

Вили Лилков, РБ

Желяз Турлаков, “Нова алтернатива”

Андрей Георгиев, ДПС

Петко Тодоров, Българска радикална левица

Виктор Лилов, ДЕОС

Минчо Куминев, “Справедлива София”

Николай Гацев, Национална републиканска партия

Христо Димов, “Българска пролет”

Иван Велков, ПП“Зелените”

Стефан Иванов, Движение демократично действие – Д3

Ангел Джамбазки, ВМРО

Силвия Трендафилова, НФСБ

Явор Нотев, “Атака”

Георги Кадиев, “Сердика (АБВ, Български социалдемократи)

Мария Календерска, ББЦ

Михаил Мирчев, БСП

Владимир Марков, НДПС

СОФИЯ – ОБЛАСТ

Антон

Цонка Гешева, БСП

Стоил Карагьозов, ГЕРБ

Стоян Гарчев, РБ

Божурище

Мария Асенова, РБ

Дияна Паякова, ВМРО-БНД

Йордан Иванчев , “Алтернатива за Божурище”

Иванела Сиракова, БСП

Аспарух Аспарухов, “Заедно за община Божурище”

Георги Димов, ГЕРБ

Ботевград

Яница Иванова, РБ

Ангел Ангелов, “Движение 21”

Иван Гавалюгов, Гражданско движение за ботевградски обществен просперитет

Павлин Марков, “Радетели за Ботевградска община”

Димитър Маринов, НФСБ

Антон Стоянов, “Атака”

Цанко Цанов, ГЕРБ

Христо Якимов, БСП

Георги Георгиев, Българска социалдемократическа партия

Георги Георгиев, “Обединени за бъдещето на Ботевградска община”

Годеч

Васил Василев, БДЦ

Катя Трифонова – ББЦ

Сава Цеков, РБ

Андрей Андреев, БСП

Радослав Асенов, ГЕРБ

Румяна Борисова, Социалдемократическа партия

Горна Малина

Величка Ангелова, “Единство”

Николай Стоилов, ГЕРБ

Ангел Жиланов, независим

Николай Чолаков, “Народен съюз”

Петко Петков, “Българска пролет”

Веселин Димитров, “Заедно”

Долна баня

Кирил Недев, БСП

Владимир Джамбазов, ГЕРБ

Драгоман

Людмил Войнов, Партия на зелените

Любов Добрева, “Нова алтернатива за Драгоман”

Соня Дончева, БСП

Методи Методиев, “Радетели за община Драгоман”

Андрей Иванов, ГЕРБ

Елин Пелин

Бойко Савов, “Роден край – Възраждането”

Борис Чинев, БДЦ

Ивайло Симеонов, “ВМРО – Нова България”

Камен Каменов, “Нова алтернатива”

Венцислав Тоцев, НФСБ

Валери Брънзелов, “Единство – БСП, “Атака”, “Нова зора”

Георги Костов, Граждански блок за община Елин Пелин

Пламен Грозданов, “Ново начало”

Вяра Вучкова, ГЕРБ

Вельо Колев, АБВ

Етрополе

Йордан Гаврилов, Национална републиканска партия

Борил Караканов, “Атака”

Владимир Александров, БСП

Венета Гергова, ГЕРБ

Димитър Димитров, “Етрополе”

Златица

Магдалена Иванова, БСП

Георги Острев, “Народен съюз”

Младен Медаров, РБ

Асен Згуровски, БДЦ

Дамян Кънчев, “Атака”

Пламен Господинов, “Коалиция за промяна на Златица”

Иван Стойнов, ГЕРБ

Ихтиман

Маргарита Петкова, БСП

Стефан Патъров, “Народен съюз”

Силвия Недкова, ВМРО

Калоян Илиев, ГЕРБ

Явор Михов, НФСБ

Копривщица

Генчо Герданов, ГЕРБ

Моско Мрънков, НФСБ

Елена Чумпова, РБ

Искра Шипева, БСП

Любомир Цеков, ЗС “Ал. Стамболийски“

Иван Лесков, “Народен съюз”

Ангел Ангелов, независим

Петър Вълов, БДЦ

Костенец

Георги Владов Митров, ГЕРБ

Радостин Любенов Радев, БСП

Иван Димитров Арнаутски, Български социалдемократи

Георги Ангелов Стоев, РБ

Сашка Хаджийска, “Нова алтернатива за Костенец”

Митко Грозданов, партия “ Костенец – наш дом”

Пламен Чолаков – БДЦ

Костинброд

Трайко Младенов, ГЕРБ

Борислав Здравков, АБВ

Данаил Милев, “Зелените”

Кирил Войнов, “Напред България”

Даря Дончева, “Народен съюз”

Анелия Велева, НФСБ

Борислав Апостолов, Обединение за Костинброд

Игнат Гюров Гюров, БСП

Мирково

Петър Мутафов, БСП

Цветанка Йотина, РБ

Петър Грохчев, ГЕРБ

Пирдоп

Ангел Геров, “Пирдоп заслужава повече”

Донка Бикова, ГЕРБ

Антоанета Илиева, независим

Правец

Николай Яхов, ГЕРБ

Евдолина Денинска, МК “Шанс за промяна в Правец”

Румен Гунински, БСП

Павлин Цветков, НФСБ

Самоков

Венета Галева, ГЕРБ

Димитър Слатински, “Българска радикална левица”

Бойко Димов, “Движение демократично действие”

Зинаида Хаджимитова, “Българска пролет”

Борислав Чилингиров, РБ

Цветан Сичанов, “Народен съюз”

Владимир Георгиев, БСП

Своге

Жоро Цветков, ГЕРБ

Александър Манолов, местна коалиция

Александър Колев, “Движение 21”

Георги Петков, НФСБ

Красимир Петков, РБ

Миладин Савов, “Единство за промяна – “Народен съюз, ББЦ, ВМРО-БНД”

Веселин Николов, БДЦ

Николай Христов, независим

Емил Иванов, МК “Обединени за общината”

Сливница

Васко Стоилков – ГЕРБ

Георги Георгиев – АБВ

Даниел Николов – независим

Чавдар

Галя Кунина, ГЕРБ

Иван Нешков, НФСБ

Пенчо Геров, БСП

Челопеч

Добри Добрев, РБ

Никола Матеев, НФСБ

Алекси Кесяков, независим

ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА

Стара Загора

Живко Тодоров, ГЕРБ

Стефан Шишков, “БСП лява България – за Стара Загора”

Илия Златев, АБВ

Антон Андонов, ВМРО

Гергана Микова, НФСБ

Неделчо Неделчев, БСДП

Димитър Чорбаджиев, РБ

Михаил Михайлов, “Атака”

Николай Василев, “Българската пролет”

Запрян Куртев, движение “Демократично действие – Д3”

Казанлък

Стефан Манчоров, независим

Стойчо Чичеков, “Единство за обществена справедливост”

Ненко Ненков, “Българска радикална левица”

Драгомил Иванов, “Атака”

Радион Попов, “Патриотите – ВМРО-Нова алтернатива”

Мария Славова, АБВ

Галина Стоянова, ГЕРБ

Христо Иванов, “Българска пролет”

Николай Терзиев, БСП

Минчо Ковачев, “Никой не харесвам

Гълъбово

Пеньо Пенев, ГЕРБ

Николай Тонев, БДЦ, БСП

Опан

Иван Иванов, ГЕРБ, РБ

Генчо Колев, Нова алтернатива

Минчо Чавдаров, БСП

Павел баня

Христо Чаушев, ГЕРБ

Величка Тодорова, независим

Станимир Радевски, ВМРО-БНД, Българска социалдемокрация, АБВ, РБ

Атанас Пъдев, БСП

Иса Бесоолу, ДПС

Гурково

Симеон Симеонов, РБ

Пламен Георгиев, ДПС

Симеон Урумов, “Движение 21”

Иван Иванов, ГЕРБ

Стоян Бонев, БСП

Пенчо Пенев, АБВ

Николаево

Захари Захариев, БОНСС

Дешка Николова, НС

Димитър Димитров, ГЕРБ

Косьо Косев, БСП

Мъглиж

Марийка Илиева, БСП

Антоанета Дамаскинова, РБ

Делка Алексиева, НДСВ

Димка Нейкова, “Българска пролет”

Кольо Копринков, НФСБ

Младен Чернаков, “Български път”

Господин Господинов, ГЕРБ

Чирпан

Владимир Рогошев, “Социалдемократи”

Стефан Вичев, “Атака”

Христо Стефанов, ГЕРБ

Кичка Петкова, БСП

Васил Донев, “Коалиция Чирпан”

Пламен Андонов, АБВ

Орхан Асанов, ДПС

Братя Даскалови

Сава Савов, независим, подкрепен от БСП

Стоян Вълчев, ГЕРБ

Иван Танев, “Социалдемократи”

Иван Жеков, “Заедно за община Братя Даскалови”

Раднево

Галин Добрев, “Атака”

Теньо Тенев, ГЕРБ

Койчо Коев, “Промяна за Раднево”

Светослав Маринов, АБВ

Маргарита Василева, “С Маргарита за Раднево”

Петко Георгиев, НФСБ

Желязко Богданов, НС

Владимир Желев, независим, подкрепен от БСП

ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ

Търговище

Емине Якубова, ДПС

Сашо Йорданов, “Атака”

Диан Дончев, БСП

Ивайло Първанов, АБВ

Славчо Славчев, независим

Дарин Димитров, ГЕРБ

Красимир Русев, “Защита”

Попово

Веселин Георгиев, БСП

Екатерина Костова, “Социалдемократи”

Кадлийн Мехмедова, РБ

Стефан Петков, “Глас народен”

Красимир Иванов, “Атака”

Стефан Иванов, ГЕРБ

Людмил Веселинов, МК “Заедно”

Костадин Димитров, РЗС

Опака

Ашим Османов, РБ

Борислав Борисов, ГЕРБ

Лютфи Рюстемов, ДПС

Антоново

Мариян Георгиев, РБ

Димитър Максимов, БСП

Танер Али, ДПС

Елка Станчева, ГЕРБ

Омуртаг

Славчо Славов, “Атака”

Пламен Божилов, АБВ

Ешреф Ешрефов, ДПС

Танер Исмаилов, “Заедно за Омуртаг”

Владимир Кънчев, БСП

ОБЛАСТ ХАСКОВО

Хасково

Георги Иванов, коалиция “За Хасково”

Добри Беливанов, ГЕРБ

Божидар Драганов, БСП

Мюмюн Мюмюн, ДПС

Кръстю Кръстев, НФСБ

Желю Желев, “Атака”

Лиляна Петкова, Зелена партия

Иван Господинов, ДЕОС

Димитровград

Иво Димов, ГЕРБ

Тодор Тодоров, БСП

Стефан Димитров, “Да за Димитровград”

Юлиян Семерджиев, БДЦ

Данчо Данев, “Народен съюз”

Господин Господинов, НФСБ

Пламен Пасков, “Атака”

Свиленград

Георги Манолов, независим

Иван Андреев, ГЕРБ

Петър Илиев, НФСБ

Харманли

Михаил Лисков, БСП

Мария Киркова, ГЕРБ

Стоян Минчев, Партия на зелените

Атанас Бързев, “Алтернативата днес”

Красимир Панчев, коалиция “Промяна за Харманли”

Петя Георгиева, НДСВ

Недялка Колева, НФСБ

Ивайловград

Диана Овчарова, ГЕРБ

Стефан Танев, “БСП, АБВ, ПП “Тракия – Ивайловград”

Христо Парасарев, независим

Тополовград

Божин Божинов, коалиция “Възраждане”

Васил Сяров, ГЕРБ

Елко Карачолов, коалиция “За община Тополовград”

Димитър Димитров, АБВ

Хараламби Мочев, НФСБ

Любимец

Анастас Анастасов, ГЕРБ

Пламен Тонев, коалиция “За Любимец”

Димитър Митев, НФСБ

Симеоновград

Пейчо Стайков, ГЕРБ

Иванка Пашова, БСП

Милена Рангелова, РБ

Боян Иванов, ВМРО – БНД

Ваня Стаменова, “Патриотично Възраждане”

Коста Костов, БДЦ

Ачо Йорданов, “Солидарност”

Минерални бани

Мюмюн Искендер, ДПС

Петър Петров, ГЕРБ

Стамболово

Мухлис Сербест, ДПС

Гочо Гогов, ГЕРБ

Петко Ангелов, коалиция “Заедно за Стамболово”

Петко Петков, БСП

Маджарово

Милко Армутлиев, независим

Вълчан Тодоров, БСП

Иван Иванов, “Социалдемократи”

ОБЛАСТ ШУМЕН

Шумен

Любомир Христов, ГЕРБ

Иван Иванов, БСП

Бюнямин Хасан, ДПС

Пламен Петков, АБВ

Иван Ламбов, РБ

Добрин Чайлев, “Атака”

Наталия Стефанова, НФСБ

Митко Йоцов, “Патриоти за Шумен”

Юлиян Костов, “Българска социалдемокрация”

Велчо Василев, “Българска пролет”

Велики Преслав

Мустаджан Шабан, ДПС

Александър Александров, БСП

Анелия Асенова, ГЕРБ

Ана Калимарова, “Демократично бъдеще за Велики Преслав”

Валентин Ангелов, РБ

Желез Железов, “Обединени земеделци”

Атанас Велинов, НФСБ

Румен Стойчев, “Атака”

Димо Бодуров, АБВ

Венец

Бекир Сабриев, ГЕРБ

Нехрибан Ахмедова, ДПС

Апаз Апазов, БСП

Върбица

Христо Татаров, АБВ

Мердин Байрям, ДПС

Борислав Георгиев, БСП

Хълми Амза, ГЕРБ

Каолиново

Нида Ахмедов, ДПС

Аляйдин Сали, РБ

Йозай Хюсни, ГЕРБ

Каспичан

Магдалена Боева-Тодорова, “АБВ-Либерали”

Боряна Бойчева, ДПС

Вичко Маджаров, РБ

Стефан Петков, БСП

Милена Недева, ГЕРБ

Никола Козлево

Турхан Каракаш, ДПС

Ивелин Денчев, БСП

Нови пазар

Ивайло Николов, БСП

Ивайло Камаджиев, ГЕРБ

Ивелин Павлов, “Нова алтернатива”

Ангел Ангелов, НФСБ

Николай Николов, “Обединени за Нови пазар”

Иван Стоянов, “Атака”

Айсел Руфад, ДПС

Смядово

Фатма Хюсеин, ДПС

Стоян Шайков, АБВ

Александър Александров, БСП

Тодор Светославов Тодоров, РБ

Иванка Николова, ГЕРБ

Вичо Великов, “Атака”

Хитрино

Нуридин Исмаил, ДПС

Красен Петров, БСП

ОБЛАСТ ЯМБОЛ

Ямбол

Светлин Тонев, “Напред България”

Димитър Стоянов, РБ

Георги Зафиров, МК “Единни за Ямбол”

Недка Карска, НФСБ

Кръстьо Петров, “Атака”

Атанас Атанасов, БДЦ

Георги Славов, ГЕРБ

Драгомир Димитров, АБВ

Мариета Сивкова, БСП

Тодор Тенев, независим

Николай Войнски, “Нова алтернатива”

Георги Ъков, НС

Болярово

Христо Христов, БСП

Съба Недева, ГЕРБ

Стралджа

Делчо Делчев, МК “Съюз Победа”

Атанас Киров, МК “Промяна”

Таня Георгиева-Стоянова, БДЦ

Росица Стоева, ГЕРБ

Митко Андонов, БСП

Тунджа

Иван Георгиев, НФСБ

Марчо Костов, “Българска радикална левица”

Георги Георгиев, МК БСП-ЗС “Ал. Стамболийски”

Панайот Диманов, ГЕРБ

Денис Йовчев, “Нова алтернатива”

Здравко Златаров, АБВ

Георги Иванов Георгиев, МК “Народен съюз за Тунджа”

Жени Петрова, РБ

Елхово

Гергана Йовчева, “Атака”

Галина Кънева, БДЦ

Петър Киров, ГЕРБ

Анета Испирова, НС

Ангел Стоянов, МК “БСП и левицата”

Данните са от сайтовете на общинските избирателни комисии. След проверката на ГРАО, която още не е приключила, може да има заличени кандидати.

Източник: 24chasa.bg

Сподели в социалните мрежи:
Jooble : Работа в град Видин

Обяви от Видин, региона и света

error: Прочети повече на www.vidinvest.com
placeholder