Топ вести
22.01.2025 - Заседание на Областният съвет за намаляване на риска от бедствия на територията на област Видин
22.01.2025 - Печка на твърдо гориво подпали къща в Дунавци
22.01.2025 - Нова измамна схема: изпращат съобщения от името на Пътна полиция 
22.01.2025 - Защитата на жертвите на насилие обсъди министър Гуцанов с Обединението на жените социалистки
22.01.2025 - Митническите служители спряха превоз на голямо количество фреон без документи
22.01.2025 - Икона с мощите на Свети Ефрем Нови Чудотворец пристигна в Белоградчик
21.01.2025 - РЗИ Видин с препоръки за предпазване от грип и остри респираторни заболявания
21.01.2025 - Община Видин отбеляза Бабинден и благородния труд на лекари и акушери
21.01.2025 - Yettel стартира продажбите на сгъваемия смартфон HUAWEI Mate X6 и дизайнерските телефони от серията Nova 13 
21.01.2025 - Жена от Монтана е пострадала в условията на домашно насилие
Даваме 5 млн. евро за бежанците в Турция

Даваме 5 млн. евро за бежанците в Турция

Правителството одобри изплащането на 5,05 млн. лева за изплащане на българските вноски за 2017 г. към Механизма за бежанците в Турция. Общата дължима вноска е изчислена въз основа на дела на брутния национален доход на държавата в общата сума на брутния национален доход (БНД) на ЕС.
Парите от Механизма за бежанците отиват за финансиране на спешните нужди от хуманитарна помощ за сирийските бежанци и приемните общности в Турция.
Общият размер на помощта по механизма е 6 млрд. евро.
Споразумението за създаване на Механизма за бежанците в Турция и графика за изплащането на българските вноски в периода 2016-2019 г. са ратифицирани със закон от Народното събрание на 30 март 2016 година.

Източник: Мениджър news

Сподели в социалните мрежи:
Jooble : Работа в град Видин

Обяви от Видин, региона и света

Close
placeholder