Влак се блъсна в откраднат банкомат
- 21.07.2017
Товарен влак частично дерайлира в Германия, след като се блъсна в откраднат банкомат, оставен на железопътните релси, предаде БТА.
Органите на реда съобщиха, че няма пострадали при злополуката, станала в град Динслакен в западната част на Германия.
Товарният влак от Холандия се ударил в банкомата, който бил откраднат от железопътна станция в градчето.
Все още не е изяснено кой го е откраднал и оставил на релсите.
В банкомата е имало 25 000 евро. Парите обаче на са изчезнали. Те бяха събрани от полицията, след като след сблъсъка банкоматът бе намерен отворен.
Източник: NOVA




















