Повод за гордост! Видински гребци със златен медал от Пловдив
- 05.08.2017
Женя и Ванеса Димитрови грабнаха златото в оспорвано състезание.
Двете талантливи видинчанки са възпитанички на математическата гимназия във Видин. Днес за първи път се състезават в тандем. 13 годишната Ванеса и 14 годишната Женя, тренират в спортен клуб „Ванто“с треньор Цветан Иванов от три години. През времето имат редица постижения, но по отделно. Днес обаче на държавния индивидуален републикански шампионат по гребане в Пловдив, видинчанките грабват златото в дисциплината гребане до 1000м. след изключително оспорвано състезание с десетки участници от цялата страна.
Снимки: ГД „Аз обичам Видин“
Екип: Видин Вест























