Mъж е изчезнал в морето в района на Несебър
- 17.08.2017
21-годишен мъж е изчезнал в морето в района на Несебър. Това съобщиха от ОДМВР – Бургас. Вчера, около 18.15 часа, в Районно управление – Несебър е получено съобщение от 66-годишна жена от Ловеч за това, че заедно с 21-годишния си син с инициали С. П. дошли на разходка в Старият Несебър. Той поискал да посетят вълнолома, покатерил се по скалите и скочил в морето от там. Своевременно на мястото на инцидента пристигнал екип от двама водолази от „Пожарна безопасност и защита на населението”, които не намерили С. П. Работата по случая продължава.
Източник: Focus news




















