83-годишен блъсна двама души във Видин, единият е с опасност за живота
- 12.09.2017
Двама са пострадали при катастрофа на ул.”Гео Милев” в областния град, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Видин. Сигналът за пътното произшествие е получен вчера, в 11.30 часа. При огледа на местопроизшествието полицаите установили, че лек автомобил „Субару”, шофиран от 83-годишния жител на село Арчар не заобиколил спрелия пред него лек автомобил „Рено” и ударил стоящите зад него двама видинчани. Мъжете – на 49 и 50 години, били транспортирани в МБАЛ-Видин. Единият пострадал, с охлузни рани и натъртвания, е освободен. Другият е транспортиран за лечение в столичната болница „Пирогов” с фрактури на долни крайници и опасност за живота. Водачът и двамата пострадали са тествани с дрегер, не било отчетено наличие на алкохол. На шофьора е взета и кръвна проба. Работата по случая продължава, образувано е досъдебно производство.
Екип ВидинВест




















