Обраха инкасо автомобил в София
- 28.09.2017
Въоръжен обир е извършен в София тази нощ.
Трима мъже са обрали инкасо автомобил в столичния квартал „Овча купел“.
Престъплението е станало малко преди 23 часа, а при нападението леко пострадали са двама охранители.
Те не са хоспитализирани, а са изпратени за лечение вкъщи. До момента информацията е, че сумата е около 300 000 лева.
Полицията продължава да издирва тримата извършители.
Източник: БНТ




















