Двама престъпници откраднали два тона грозде в Монтана
- 13.10.2017
Двама криминално проявени откраднали два тона грозде на стойност 2000 лв., съобщават от пресцентъра на ОДМВР – Монтана.
На 11.10.2017 г. в РУ – Монтана е образувано ДП за това, че от импровизиран пазар находящ се в локално платно на околовръстен път на гр. Монтана, неизвестен извършител извършил кражба на два тона грозде, на обща стойност около 2000 лв.
В хода на разследването служителите на реда открили, че извършители на престъплението са 31 годишния жител на село Смоляновци и 39 годишния жител на Монтана, и двамата криминално проявени и добре познати на полицията.
Гроздето е намерено и върнато на собствениците срещу разписка.
РУ – Монтана продължава работа по случая.
Екип ВидинВест




















