Задържаха двама пияни шофьори във Видин
- 16.10.2017
За изминалото денонощие от пресцентъра на ОД МВР – Видин съобщиха за два случая на шофьори, седнали зад волана след употреба на алкохол.
На 15 октомври около 02.55 часа по бул.”Панония” в областния град 40-годишният жител на град Лом, управлявал лек автомобил „Киа”.
При тестването му с дрегер пробата отчела показание 1.87 промила.
Шофьорът е задържан в полицейския арест.
По случая е образувано бързо производство.
59-годишният жител на град Павликени е задържан в полицейския арест за шофиране след употреба на алкохол.
На 15 окотомри около 17.05 часа по главен път Е-79 мъжът управлявал товарен автомобил „ДАФ”.
При проверка дрегерът отчел показание 2,51 промила.
По случая е образувано досъдебно производство.
Екип ВидинВест




















