Топ вести
07.12.2023 - Враца подготвя поредното издание на Празник на врачанските вина, ракии и мезета
07.12.2023 - Утвърдени са нови образци на задължителните документи по Закона за управление на етажната собственост
07.12.2023 - Разследват телефонна измама за над 69 хил. лева
07.12.2023 - Двама водачи на леки автомобили са настанени с фрактури в лечебни заведения след ПТП в гр. Вълчедръм
07.12.2023 - Остават броени часове до Концерт-спектакъла „Коледна суматоха“
07.12.2023 - Вкусно коледно меню за по-малко от 50 лв.? Мисия възможна с Lidl
07.12.2023 - Пиян младеж се блъсна в дърво край Оряхово
06.12.2023 - В Чирен бе осветен курбан за здраве и благополучие
06.12.2023 - Спортният клуб УШУ – Монтана спечели общо 17 медала от Републиканското първенство по Ушу и Кунгфу в Пловдив
06.12.2023 - На Никулден във Видин запалиха светлините на сребърното кандило-кораб в митрополитската църква
Хванаха избягалият от пловдивския затвор

Хванаха избягалият от пловдивския затвор

Припомняме, че той не се прибра зад решетките след работен ден на външен обект.
Беглецът е задържан около обяд във вторник от пловдивската полиция, съобщават от прокуратурата.
Георги Танчев се е укривал на бул. „Княгиня Мария Луиза“ в Пловдив, ползван от негов познат, който е криминално проявен.
На 10 април Танчев, осъден на една година затвор за притежание на наркотици при първоначален общ режим, е напуснал обекта, където работил, и не се завърнал в общежитието от открит тип към затвора.
Преди мъжът е бил осъждан многократно за престъпления против собствеността и притежание на наркотици.
Заради бягството си сега го грози лишаване от свобода от една до три години. Предстой прокуратурата да повдигне обвинение.

Източник: dariknews.bg

Сподели в социалните мрежи:
Jooble : Работа в град Видин

Обяви от Видин, региона и света

error: Прочети повече на www.vidinvest.com
placeholder