Настоятелство на Народно читалище „Съзнание – 1928”, с. Кошава свиква Общо отчетно – изборн...
— 19.10.2018
1. Очетен доклад за дейността на читалището приз 2015 г. – 2018 г. от председател... Прочети повече ...
Южнокорейски учени установиха, че жените могат да определят дали един мъж е заможен само като погледнат лицето му – за около 3 секунди, съобщи Фимейл фърст.
Причината вероятно е, че богатите мъже се хранят по-добре и водят по-здравословен начин на живот. Това се отразява на кожата и погледа им. Жените имат по-голяма дарба за такава преценка от мъжете.
Изследването подкрепя теорията за „премията за красота“, според която по-привлекателните хора получават по-високи заплати.
Учените от Сеулския национален университет и университета Йонсей са дали на доброволките 152 снимки на мъже и са поискали от тях да ги оценят за привлекателност и богатство.
„При мъжете привлекателността на лицето значително предсказва какъв доход получават“, заявиха учените.
Източник:Дарик
1. Очетен доклад за дейността на читалището приз 2015 г. – 2018 г. от председател... Прочети повече ...
Нова рокада в здравеопазването е факт, този път в Изпълнителната агенция по лекарствата...
Прочети повече ...Вместо курс продава, на лирата стои надписът: "Няма". Турските лири изчезна...
Прочети повече ...То отрича схващането, че в миналото сме били ниски, мургави и с азиатски черти. Прочети повече ...
За да продължи да работи с АГ отделенията им, НЗОК постави условия на малките болници.<...
Прочети повече ...Случаите на взривове на газови бутилки, у нас, се увеличават. В "Пирогов", ...
Прочети повече ...Директорът на "Автомобилна администрация" е категоричен, че в теорията, вече, корупция ...
Прочети повече ...