Обява за обществено обсъждане за изменение на Общия устройствен план на Община Видин
— 23.01.2023На 24.01 от 14:00 ч. в залата на Общински съвет - Видин ще се проведе обществено обсъждане за изм...
Прочети повече ...И област Кърджали премина в „червената зона“ за коронавирус, предаде БТА. До 27 октомври областта беше единствена в страната, която беше в „жълтата зона“ за заразата. Така вече цяла България е в „червена” или „тъмночервената” зона.
Заболеваемостта от COVID-19 в страната на 14-дневна база е 819 на сто хиляди души население. Това показват данните на Националния център по заразни и паразитни болести.
„Броят на заразените в Кърджали надхвърля 120 на 100 000 жители“. Това каза главният секретар на Регионалната здравна инспекция Петя Папазова.
По думите й за последното денонощие са отчетени 24 положителни проби на лица между четири и 82 годишна възраст. Броя на карантинираните е 634, на хората на домашно лечение – 412, а на хоспитализираните
На 24.01 от 14:00 ч. в залата на Общински съвет - Видин ще се проведе обществено обсъждане за изм...
Прочети повече ...На 03.04.2022 г. в с. Доктор Йосифово неизвестен извършител проникнал през незаключена задна лява...
Прочети повече ...От: „Вида Металс Рисайклинг“ ООД, ЕИК 206033767, седалище и адрес на управление област София, общ...
Прочети повече ...На 1 ноември 2021 г. завърши плановият годишен ремонт на шести блок на АЕЦ „Козлодуй”. След прове...
Прочети повече ...Членовете на Областния временен кризисен щаб за оценка на риска в област Видин с апел към...Запълнена е Covid-легловата база на Видинската болница, има недостиг и на персонал
— 29.10.2021