Непълнолетен е ограбил възрастна жена в монтанско
- 19.05.2026
За времето от 20:00 ч. до 21:50 ч. на 26.04.2026 г. в с. Дондуково, обл. Монтана неизвестен извършител взломил входна врата и отнел един брой слушалки за мобилен телефон и преносима батерия за зареждане на телефон, от владението на 73-годишна жена от с. Дондуково. На 18.05.2026 г. по време на провеждане на СПО са проведени ОИМ от служители на Участък-Брусарци, при което е установен, че извършител на деянието е 15-годишен от с. Василовци, обл. Монтана. Лицето е разпитано като описва извършеното от него престъпление. Образувано е преписка за престъпление по чл. 194, ал. 1 от НК. Работата по случая продължава в Участък -Брусарци при РУ – Лом.




















