Борисов проведе телефонен разговор с австрийския канцлер по повод разпределението на ваксините

Министър-председателят Бойко Борисов проведе телефонен разговор с австрийския канцлер Себастиан Курц. Премиерът изрази подкрепа за инициативата на австрийския канцлер да бъде внимателно разгледан начинът на доставка и разпределение на ваксините, договорени от Европейската комисия, към държавите членки на ЕС. Според министър-председателя Борисов е необходимо дистрибуцията на ваксините да се реализира на принципа, около който се

Прочети повече...