Глоба 200 лв. за видинчанин – обиждал медици
- 28.12.2017
Видинският районен съд е наложил административно наказание „глоба” в размер на 200 лева на 43-годишен видинчанин, съобщават от ОД МВР – Видин. Наказанието е наложено по Указа за борба с дребното хулиганство. На 26 декември, около 23.30 часа, в ЦСМП-Видин мъжът извършил непристойни действия, отправяйки обиди и ругатни към персонала. Екип Видин Вест
Прочети повече...













