Горски съставиха акт на мъж за незаконна сеч в Кулско

На 20 януари жител на Подгоре сигнализирал в полицията за извършена в негов имот незаконна сеч. В хода на проведените оперативно-издирвателни мероприятия служителите на реда констатирали сеч на 13 дървета (акация) и установили автора на деянието – 25-годишен от селото. Горски служители съставили на мъжа акт по Закона за горите. Иззет е моторен трион. По

Прочети повече...