Двама водачи употребили алкохол, бяха задържани за 24 часа

Двама водачи, употребили алкохол и седнали зад волана били задържани в полицейския арест за срок до 24 часа. В Грамада униформени проверили лек автомобил, шофиран от 35-годишен жител на село Вълчек. При проверка с дрегер, уредът отчел 1.88 промила. Мъжът отказал кръвна проба. Същата нощ, към 01.20 часа на бул. „Панония” в областния град полицаи

Прочети повече...

Задържаха двама шофъори след употреба на алкохол и наркотици

Двама шофьори на леки автомобили били задържани в полицейския арест, по случаите са образувани бързи производства. На 13 януари около 20 часа на бул.”Панония” в областния град служителите на реда проверили лек автомобил, управляван от 26-годишен видинчанин. Пробата с техническо средство реагирала положително на амфетамин и канабис. На водача бил връчен талон за медицинско изследване,

Прочети повече...