Двама водачи употребили алкохол, бяха задържани за 24 часа
- 16.04.2018
Двама водачи, употребили алкохол и седнали зад волана били задържани в полицейския арест за срок до 24 часа. В Грамада униформени проверили лек автомобил, шофиран от 35-годишен жител на село Вълчек. При проверка с дрегер, уредът отчел 1.88 промила. Мъжът отказал кръвна проба. Същата нощ, към 01.20 часа на бул. „Панония” в областния град полицаи
Прочети повече...













