Ангел Антонов хвана кръста в Монтана
- 06.01.2018
Тазгодишното ритуално хвърляне на кръста по повод Благоявление се проведе на язовир „Огоста“ поради ремонт на езерото в парк „Монтанезиум“. Празничния ден започна с тържествена света литургия в храма “Св. Св. Кирил и Методий”, а по-късно пред храма имаше водосвет. След което от църквата се тръгна организирано за язовир “Огоста”. Кръстът се хвърли на пътя,
Прочети повече...













