Социалният министър се срещна с актива на ГЕРБ в Монтана
- 12.10.2020
Министърът на труда и социалната политика Деница Сачева и административния секретар на ПП ГЕРБ Цветомир Паунов участваха в среща с актива на ПП ГЕРБ-Монтана. С тях бе и председателят на правната комисия в парламента Анна Александрова. Сред основните дискутирани въпроси бяха мерките и програмите в областта на социалната политика в условията на COVID-19. Министър Сачева
Прочети повече...













