Софиянец уби куче в Монтанско село
- 29.03.2018
Вчера сутринта в с. Бели Мел, общ. Чипровци, в двора на частен имот, 42- годишен от гр. София, проявил особена жестокост към животно, обявиха от ОД на МВР. Той произвел изстрели със законно притежавана от него пневматична пушка по куче, собственост на живеещата на адреса жена на 83 години. Животното е умъртвено на място. Местопроизшествието
Прочети повече...













