Болницата в Белоградчик фалира? (видео)
- 04.12.2017
Общината тегли заем за да плати заплатите на лекарите, държавата абдикира! Причината за напрежението в лечебното заведение- огромни финансови задължения, с които болницата е непосилно да се справи. Медиците от Белоградчишката болница не са взимали заплати от повече от година. От тогава до сега се издържат от аванси. В момента на извънредно заседание в лечебното
Прочети повече...













