Арчар с нова беседка
- 02.12.2020
През месец ноември беше завършена инициатива на Община Димово и беше изградена беседка в с. Арчар, съобщиха от пресцентъра на общината. При реализиране на идеята е предоставен и доброволен труд. Беседката е заплатена със средства от капиталовите разходи на Община Димово с идеята да облагороди мястото и да създаде приятни условия за отдих. Община Димово
Прочети повече...













