Арчар с нова беседка

През месец ноември беше завършена инициатива на Община Димово и беше изградена беседка в с. Арчар, съобщиха от пресцентъра на общината. При реализиране на идеята е предоставен и доброволен труд. Беседката е заплатена със средства от капиталовите разходи на Община Димово с идеята да облагороди мястото и да създаде приятни условия за отдих. Община Димово

Прочети повече...