От днес се възобновява имунизирането срещу COVID-19 с ваксината на AstraZeneca
- 19.03.2021
От днес, 19 март, у нас се възобновява имунизирането срещу COVID-19 с ваксината на AstraZeneca. Това съобщи изпълнителният директор на Изпълнителната агенция по лекарствата (ИАЛ) Богдан Кирилов на брифинг за становището на Европейската агенция по лекарствата (ЕМА) относно безопасността на оксфордската ваксина. „Европейската агенция по лекарствата потвърди ефикасността и безопасността на оксфордската ваксина. Направен е
Прочети повече...













