Близо 1.5 млн. българи имат защита срещу Covid-19

През последната седмица България беше извадена от института „Роберт Кох“ от списъка на високорискови зони по отношение разпространението на COVID-19 и в момента сме рискова зона. Това е заслуга на всички българи. Второто важно нещо – вчера постигнахме над 32 хил. ваксинирани за един ден. Скоро ще достигнем 1 млн. ваксинирани, което означава, че заедно

Прочети повече...