Държавата ще плаща по 10 лева на лекарите за поставянето на доза от ваксината срещу Covid-19
- 11.01.2021
Държавата ще заплаща по 10 лева за всяка доза от двустепенните ваксини срещу COVID-19, които ще бъдат поставяни. Това стана ясно на среща при министъра на здравеопазването проф. д-р Костадин Ангелов. В нея участваха и заместник-министрите на здравеопазването д-р Бойко Пенков, Жени Начева, както и ръководството на Българския лекарски съюз. Парите ще се изплащат на
Прочети повече...













