Вандал счупи бариера на жп прелез в Бойчиновци
- 19.04.2018
Вчера вечерта е повреден и унищожен бариерен механизъм и шосеен светофар на жп прелез на жп линията Бойчиновци – Монтана, намиращ се в град Бойчиновци обявиха от МВР. Съоръженията са собственост на ДП „Национална компания “Железопътна инфраструктура” София. По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление. Екип: Видин Вест
Прочети повече...













