Видинските самбисти взеха осем медала и две купи от Държавния шампионат
- 02.04.2018
На Държавния лично- отборен шампионат в Панагюрище видинския клуб по борба, самбо и джудо постигнаха голям успех. На трето отборно място се нареди видинският тим, при мъжете и жените. Денис Лилков е вицешампион в кат. до 52 кг. Кристофър Петков (62 кг.), Пламен Бориславов (100 кг.) и ветеранът Милен Милчев (над 100 кг.) спечелиха бронзови
Прочети повече...













