Служители от Видинските медии могат да се ваксинират срещу Covid-19 във фаза III на Националния план за ваксиниране

В Областна администрация-Видин е постъпило писмо от министъра на здравеопазването Костадин Ангелов във връзка с имунизирането срещу Covid-19 на служители в печатни и непечатни медии. Журналисти, оператори, фотооператори, монтажисти и технически сътрудници могат да бъдат ваксинирани срещу Covid-19 във фаза III на Националния план за ваксиниране. Имунизирането е по желание, уточняват от областната администрация. Необходимо

Прочети повече...