Възстановено е движението в района на село Винище
- 18.01.2018
Движението за автомобили било възстановено към 1 часа след полунощ по път I-1 Видин – Монтана в района на с. Винище. Припомняме,че вчера малко след 17ч., пиян шофъор се обърна с тир край село Винище, и затвори движението към Дунав мост 2. Пътуващите бяха принудени да се движат по обходен маршрут. Екип: Видин Вест
Прочети повече...













