За първи път в Монтана младежи се срещат с виртуалната реалност
- 21.12.2017
Днес в РБ „Гео Милев“ Сибил Бойчев представи на младежи от региона виртуалната реалност.За целта бяха използвани десет очила VR case набавени с помощта на сайта www.4sales.bg .Младежите имаха възможността да се пренесат на международната космическа станция, да се потопят в дълбините на океана или да се разходят из екзотични места.Бяха използвани различни приложения с
Прочети повече...













