Половината от колите на газ са без документи, но не и взривоопасни
- 16.01.2018
Собствениците им масово не минават годишен преглед на газовите уредби, съобщава BULGARIA ON AIR Много от газовите уредби на автомобилите са правени в неоторизирани сервизи или от собствениците на автомобилите, което няма как да бъде гаранция за качество. При половината от автомобилите, които се движат на газ, това не е обозначено в документите, а собствениците
Прочети повече...













