Община Враца отвори гише за приемане на сигнали за нанесени щети от силния вятър
- 05.02.2018
Община Враца отвори гише, където могат да се подават сигнали за нанесени щети от бурния вятър, който премина през Враца на 03 февруари. Гишето се намира в Информационния център за обслужване на граждани и ще приема сигнали на 05 и 06 февруари. Експерти от Община Враца ще посетят на място всеки подаден сигнал и ще
Прочети повече...













