Две столични лечебни заведения ще бъдат глобени за неспазване на Националния план за ваксиниране срещу COVID-19
- 19.01.2021
След проверка на Столичната регионална здравна инспекция са съставени актове за установяване на административно нарушение на управителите на Многопрофилна болница за активно лечение „Сердика“ ЕООД и Специализирана болница за активно лечение „Свети Лазар” ООД. Актовете са на основание на Наредба № 15 от 2005 г. за имунизациите в Република България и заповед на министъра на
Прочети повече...













