ФК „Ком – Берковица“ спечели първо място на Национален футболен турнир за деца „Футболни звезди на България“. Община Берковица връчи грамоти на футболистите
- 06.07.2021
Днес зам. – кметът на Община Берковица Спаска Георгиева връчи грамоти на малките футболисти от ФК „Ком – Берковица“ за отличното им представяне и постигнатите резултати на провелия се Национален футболен турнир за деца „Футболни звезди на България“ в град Бургас в края на месец юни, съобщиха на официялната страница на общината. След оспорвани двубои
Прочети повече...













