Врачанин отказал да плати глоба, наложена му от служители на „Паркинги и гаражи“
- 07.11.2017
Врачанин отказал да плати глоба, наложена му от служители на „Паркинги и гаражи“, увредил поставената на колата му скоба след което напуснал мястото. Инцидентът е от 6 ноември, когато е подаден сигнал от Общинското предприятие. Според информацията, същия ден, около 10:05 часа, мъж счупил заключващото устройство, поставено на лекия му автомобил „Фолксваген“. След издирване полицейските
Прочети повече...













