Дезинфекцираха сградата на община Берковица заради заразени служители с Covid-19
- 19.11.2020
Сградата на община Берковица е дезинфекцирана, заради положителни проби на коронавирус от страна на служители в една от стаите на администрацията. В следващите дни сградата ще бъде периодично дезинфекцирана, а заразените служители няма да идват на работа, те са поставени под карантина, предаде Novini.bg. Към момента всички присъстващи в администрацията служители са здрави и изпълняват
Прочети повече...













