Борисов с обръщение към Туск – Диалогът с турския президент да бъде продължен
- 22.03.2018
„Предстоящата среща между лидерите на Европейския Съюз и Турция, във Варна, е необходима за нормализирането на отношенията между Съюза и Анкара.“, това коментира българският министър-председател Бойко Борисов, на среща с председателя на Европейския съвет – Доналд Туск в Брюксел, съобщиха от правителствената пресслужба. Двамата бяха единодушни, че разговорът във Варна, между европейските лидери и президента
Прочети повече...













