Общински служители преминават на дистанционна работа, ограничава се достъпът на външни лица в сградата на Община Видин(Снимки)

Въвеждат се допълнителни противоепидемични мерки в общинската администраци Това съобщиха от пресслужбата на община Видин. Решението е във връзка с повишения брой случаи на COVID-19, които се отчитат през последните дни във Видин. От днес (4 ноември) част от общинските служители преминават в режим на дистанционна работа. Това се осъществява по график, изготвен от ръководителите

Прочети повече...