Започна имунизирането на персонала и потребителите на домовете за възрастни хора

Днес започна имунизирането срещу COVID-19 на персонала и потребителите на домовете за възрастни хора. Те попадат във втората фаза на Националния ваксинационен план, заедно с педагогическите специалисти и персонала на ферми за отглеждане на норки. Първите имунизации в системата на социалните грижи за възрастни бяха поставени на домуващи в столичния Дом за възрастни хора „Надежда“

Прочети повече...