Електронният регистър възобновява записването на желаещите да се ваксинират срещу COVID-19
- 19.03.2021
Електронният регистър на желаещите да се ваксинират срещу COVID-19 възобновява запасването за имунизация. Това стана възможно, след като Европейската агенция по лекарствата (ЕМА) потвърди ефикасността и безопасността на AstraZeneca, а изпълнителният директор на Изпълнителната агенция по лекарствата (ИАЛ) издаде заповед за възобновяване на ваксинацията с оксфордската ваксина. Всички лица, които са се регистрирали за поставяне
Прочети повече...













