Хората с увреждания могат да подават заявления за безплатна винетка и по електронен път
- 05.01.2021
Хората с увреждания, които имат желание да получат безплатна винетка, могат да подадат заявление за издаването й и по електронен път чрез системата за сигурно електронно връчване. Целта е да няма струпвания пред дирекциите „Социално подпомагане“, където традиционно ползването на винетните стикери се заявява лично. Има и трета възможност – документите да бъдат подадени чрез
Прочети повече...













