КЕВР предлага токът да поскъпне средно с 3%

Токът за бита да поскъпне средно с 3% за страната от 1 юли. Това предложение на Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) ще бъде обсъждано следващата седмица. Предвижданото увеличение за клиентите на ЧЕЗ е 4%, а на EVN и „ЕНЕРГО-ПРО“ – с 2%. Предстои да бъдат обсъдени и цените на парното и топлата вода,

Прочети повече...

ЧЕЗ и ЕВН със заявления до КЕВР искат промяна за цените на тока

ЧЕЗ, обяви, че ще подаде заявление до Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) за промяна на цените на тока. Същото направи и друго от ЕРП-тата у нас – ЕВН. На сайта на ЧЕЗ има публикувани две съобщения от, „ЧЕЗ Електро България“ и „ЧЕЗ Разпределение България“. Заявлението ще бъде подадено до 31 март, а планираната

Прочети повече...