КЕВР предлага токът да поскъпне средно с 3%
- 28.05.2021
Токът за бита да поскъпне средно с 3% за страната от 1 юли. Това предложение на Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) ще бъде обсъждано следващата седмица. Предвижданото увеличение за клиентите на ЧЕЗ е 4%, а на EVN и „ЕНЕРГО-ПРО“ – с 2%. Предстои да бъдат обсъдени и цените на парното и топлата вода,
Прочети повече...













