73-годишна жена преборила коронавируса е изписана от болницата във Видин
- 30.10.2020
По данни на РЗИ – Видин, за последното денонощие още две лица, положителни за коронавирус, са оздравели. Преборили вируса са две жени на 56 и 73 г. По-възрастната жена е лекувана и изписана от МБАЛ “Св. Петка“- Видин, а другата излекувана е била на домашна терапия. Към 10,00 ч. на 30.10.2020г., потвърдените случаи на коронавирус
Прочети повече...













