Монтана отново в „червената зона“, Видин е в „оранжевата“ по заразени с Covid-19
- 09.03.2021
Русе и Монтана отново са в „червената зона“ по заболеваемост от COVID-19, съобщава БНТ, позовавайки се на данни от Националния център по заразни и паразитни болести. В Плевен, Враца и Кюстендил инфектираните към 7 март са над 500 на 100 000 души. Снимка: НЦЗПБ С над 400 заразени на 100 000 души население са областите
Прочети повече...













