Прокуратурата предаде на съд зам.- министъра на транспорта

От пресцентъра на прокуратурата съобщиха, че е внесен обвинителен акт срещу зам.- министъра на транспорта Ангел Попов за извършена от него измама. Зам.- министър Попов е обвинен, че на неустановена дата през август 2012 г. в град София, с цел да набави за себе си имотна облага в размер на 8000 евро, заблудил собственик на

Прочети повече...