Работодателите ще получават средства от държавата за запазване на заетостта на работници и служители до края на месец май 2021 г.
- 17.03.2021
Правителството прие промени в Постановление № 151 на Министерския съвет от 2020г. за определяне на условията и реда за изплащане на средства на работодатели за запазване на заетостта на работници и служители в сектори и икономически дейности засегнати от разпространението от COVID-19. Промените предвиждат удължаване на срока за изплащане на средствата за запазване на заетостта
Прочети повече...













