Карантинираха група от ДГ във Вършец заради заразен персонал
- 12.05.2021
За 11.05.2021 г. на територията на област Монтана има 34 установени нови случаи на COVID-19 инфекция и три починали лица. Във връзка с положителен резултат за COVID-19 инфекция на лице от персонала в ДГ „Слънце“, гр. Вършец под карантина са поставени 20 лица (2 лица от персонала и 18 деца). Към 12.05.2021 г. общо 458
Прочети повече...













