Карантинираха деца и персонал от ДЯ и училище в Монтанско

За 15.03.2021 г. на територията на област Монтана има установени 47 нови случая на COVID-19 инфекция. За изминалото денонощие има регистрирани 8 починали лица, съобщиха от РЗИ-Монтана. Във връзка с положителен случай за COVID-19 инфекция на ученик от XII клас в СУ „Христо Ботев“- гр. Брусарци под карантина са поставени 9 лица (ученика). Във връзка

Прочети повече...

Ученик от Лом е положителен за Covid, карантинирани са 18 деца и 1 лице от персонала

Вчера е регистриран един смъртен случай в град Монтана. Починал е мъж на 73 г. от община Монтана положителен за Ковид-19, бил е хоспитализиран в МБАЛ „Д-р Ст. Илиев“ в града. Във връзка с положителен резултат на 1 дете СУ „Димитър Маринов“, гр. Лом под домашна карантина са поставени 18 деца и 1 лице от

Прочети повече...