Бюрата по труда ще работят допълнително до края на януари за изплащане на декемврийските компенсации за затворените бизнеси

До края на месеца бюрата по труда ще работят допълнително, за да бъдат изплатени всички компенсации за декември на работниците от затворените бизнеси. Служителите на Агенцията по заетостта ще се включат в обработката на получените при тях документи, както и на служебно пренасочените от бюра по труда с по-голяма натовареност. Забавянето в изплащането е не

Прочети повече...