Първото затворено училище в страната заради Ковид-19
- 21.09.2020
Затвориха училище „Васил Левски” във Варна, заради установени случаи на коронавирусната инфекция. До решението се стигнало, след като двама учители бяха диагностицирани с коронавирус, информира Nova. Учебното заведение е затворено за дезинфекция, а занятията ще се провеждат онлайн. Към момента няма установени случаи на заразени ученици. Връщането на учениците в клас, се очаква да бъде
Прочети повече...













